Banner

Reference

Díky paní Žáčkové za super tip na investici. Uvažovali jsme s manželem, že koupíme nějaký byt ve Frýdku-Místku, ať máme přilepšení k důchodu, který se blíží. Byt jsme koupili zhruba před rokem a vše zatím běží parádně. Nic neřešíme a na účet nám každý měsíc chodí domluvená částka. Celá spolupráce působí profesionálně, navíc je paní Žáčková velmi vstřícná. Děkujeme a ať se daří!

Marta Krobotová, F-M

Petra Ponzcu mi doporučil kamarád, který sám byty rekonstruuje. Chtěl jsem pořídit byt vyloženě jako investici. Pan Ponzca mě po čase oslovil se zajímavou nabídkou, ukázal mi pěkný byt v Karviné a překvapil mě nízkou cenou se slušnými nájemníky, kteří jsou v bytě dodnes. Oceňuju vstřícnost a lidský přístup. Bylo mi příjemné s Vámi spolupracovat. Doporučuji i ostatním, kteří chtějí být rentiéry =)

Jiří Ficzek, Ostrava

Spolupráci s realitkou RENT and REAL mohu jen doporučit. Profesionální přístup, výhodná nabídka bytů, perfektní služby a taky pocit, že o vás mají osobní zájem. Opravdu vřelá spolupráce, která je navíc výhodná. Díky za podporu a vedení při nákupu dvou bytů v Novém Jičíně.

Karla, Nový Jičín

Profesionální spolupráce, výhodná cena pěkného bytu a už 4 roky bezproblémoví nájemníci. Díky za to všechno.

Petr Nejezchleba, Opava

Fakturační údaje

RENT & REAL Finance s.r.o.
8. pěšího pluku 2380
738 01  Frýdek-Místek
IČ: 27768783