Banner

O nás

Jsme realitní společnost, ale ne obyčejná realitka. V praxi spojujeme funkci realitní kanceláře a správce nemovitostí. Výsledkem je pak komplexní péče o byty našich klientů. Tím ušetříte svůj čas, nemusíte jednat s nájemníky, neřešíte opravy a jiné nezbytnosti. Byt vám čistě jen vydělává. Je to bezpečné a zároveň výhodné uložení vašich peněz, které vám zvyšuje díky pravidelným příjmům vaši finanční svobodu.

Působíme v Moravskoslezském kraji a to už více než 10 let. Máme nemovitosti v Karviné, ve Frýdku-Místku, v Třinci, v Havířově, v Novém Jičíně i jinde v okolí. Specializujeme se na investiční byty, vyhledáváme lokality, kde se dají byty koupit relativně levně, ale dané oblasti mají potenciál růstu. To znamená, že zájem o bydlení a tím pádem i nájmy zde budou růst. Tím porostou i vaše výnosy.

Jak jsme začínali

Když jsme se před 15 lety začínali vážně zajímat o první nákupy nemovitostí, dělali jsme to pro sebe. Nebyli jsme realitní společnost, ale využili jsme příležitost a postupně výhodně nakoupili několik bytů v atraktivních lokalitách. Byty jsme postupně rekonstruovali, ale neprodali jsme je, ale našli do nich nájemníky. A ty byty nám vydělávají dodnes.

Poté se objevily další zjevně výhodné nabídky pro nákup bytů, a tak jsme oslovili své známé a pomohli jim podobnou investici realizovat. Řešili jsme v těchto bytech rekonstrukce, administrativu, nájemníky a vše, co s bytem souvisí.

Dnes vyhledáváme tyto výhodné koupě dále, ale už byty nabízíme přes naši realitní společnost. Stále se o byty staráme, využíváme tak naše zkušenosti a kontakty, pomáháme investorům získat stálý a jistý příjem, děláme z nich rentiéry =)

Co díky spolupráci s námi získáte

Získáte hlavně finanční zajištění a svobodu. Naše dlouholeté zkušenosti a znalost prostředí vám přinesou mimo jiné i následující benefity:

  • Bezpečná a výhodná koupě bytu. Základem je výběr vhodného bytu. Najdeme vám výhodnou možnost nákupu a zajistíme bezpečný nákup bytu.
  • Správa bytu. To že se o váš nový byt kompletně postaráme, vám dá časovou svobodu a zároveň máte zajištěn trvalý a pravidelný příjem.
  • Právnické služby. Spolupracujeme se spolehlivou právnickou kanceláří, takže se vyhnete fatálním omylům a právnickým chybám.
  • Osvědčení řemeslníci. Máme ozkoušené poctivé řemeslníky, takže víme, na koho se obrátit, když je v bytě potřeba udělat rekonstrukci nebo něco opravit.

Mezi naše priority patří profesionalita, férový přístup, otevřená komunikace i flexibilita. Vyjdeme vám maximálně vstříc, upřímně poradíme. Můžete se na nás spolehnout!

Lokalita - Karviná

Karviná je v současné době přesně tím místem, kde lze koupit relativně levné byty, jejichž cena poroste. Z investičního hlediska jde o skvělý poměr cena - výkon. V Karviné se otevírá nová továrna na výrobu autobaterií, mladí lidé nakupují vlastní bydlení a město Karviná je pro bydlení stále atraktivnější. Dá se očekávat, že zde budou ve střednědobém časovém horizontu růst ceny nemovitostí. Máte tak šanci koupit investiční byt a nechat jej vydělávat.

Více o Karviné

Proč Frýdek–Místek

Frýdek–Místek je atraktivní pro lidi z blízké Ostravy i pro lidi z okolních vesniček. Je to už celkem velké město, ale ne tak obrovské jako Ostrava. Poblíž je velká automobilka Hyunday a je zde i spousta dalších pracovních příležitostí. Spojení s Ostravou po dálnici je navíc extrémně rychlé. Dalším bonusem jsou Beskydy, které se začínají zvedat jen pár kilometrů za městem. Díky tomu všemu se dá očekávat, že zde budou ve střednědobém časovém horizontu růst ceny nemovitostí. Máte tak šanci koupit investiční byt a nechat jej vydělávat.

Proč Nový Jičín

Nový Jičín je menší městečko, které nabízí hlavně klid. Leží blízko dálnice mezi Ostravou a Olomoucí, v okolí je čistá příroda i pracovní příležitosti. V dnešní zrychlené době se jedná přesně o typ městečka, kam se rády stěhují mladé rodiny. Dají se zde zatím sehnat cenově výhodné byty, jejichž cena pravděpodobně brzy poroste.

Proč Opava

Opava je historické město v srdci Slezska. Velmi klidné město příjemné pro život, obzvláště v dnešní uspěchané době. Opava leží blízko hranic s Polskem a byty jsou zde pořád celkem levné. Když si nějaký pořídíte, určitě nebudete mít problém sehnat nájemníky. A díky nájemníkům si zajistíte pravidelný příjem.

Fakturační údaje

RENT & REAL Finance s.r.o.
8. pěšího pluku 2380
738 01  Frýdek-Místek
IČ: 27768783