Banner

Naše služby

Prodáváme byty v lokalitách, kde vidíme potenciál, a kde očekáváme dlouhodobě rostoucí výnosy pro vás jako investory. O byt a jeho nájem se vám můžeme starat my nebo se o správu bytu budete starat sami.

 
Najdeme vám byt na míru

Nevybrali jste si z nabízených bytů? Chcete investovat více nebo méně? Najdeme vám v dané lokalitě byt podle vašich představ.

 
Prodej bytů se zachováním nájemníků

Investujte a pořiďte si byt, který vám bude každý měsíc vynášet jasně danou částku. Bez práce. Zůstane v něm stávající nájemník a my vám zajistíme i komplexní správu bytu

 
Vyhledávání slušných nájemníků

Zajistíme, aby byl váš byt vždy obsazen. V nájemních smlouvách je vždy 3 měsíční výpovědní doba, díky níž máme dost času na zajištění nového nájemníka.

 
Uzavření nájemní smlouvy

Naše nájemní a podnájemní smlouvy jsou zpracovány zkušenou advokátní kanceláří. Nájemní smlouvu uzavřeme v zastoupení za vás, čímž ušetříme váš čas.

 
Vyúčtování služeb

Každoroční vyúčtování nákladů na služby (voda, elektřina, plyn) rozúčtujeme mezi nájemníky. Případné nedoplatky následně vymáháme.

 
Komunikaci s nájemníky

Vaši nájemníci budou komunikovat výhradně s námi, pokud si to budete přát. Nemusíte nic řešit. Zajistíme i příjem a zpracování vaší pošty spojené s bytem.

 
Zajištění
oprav a údržby

V případě havárie se ihned spojíme se servisní firmou a zajistíme tak veškeré nutné opravy a povinnou údržbu bytu. Rozumně a efektivně.

 
Předávání
a přebírání bytu

Převezmeme váš byt od končících nájemníků a předáme jej novým nájemníkům. Vše načasujeme tak, že nepřijdete o jedinou měsíční splátku.

 
Výběr nájemného
včetně upomínek

Každý měsíc budeme vybírat nájemné. Zajistíme, aby nájemníci platili včas, případně budeme peníze účinně vymáhat.

 
Kontrolu
stavu nemovitosti

Každý rok osobně zkontrolujeme stav vašeho bytu a předáme vám informace o jeho stavu. V případě problémů je budeme obratem řešit.

Fakturační údaje

RENT & REAL Finance s.r.o.
8. pěšího pluku 2380
738 01  Frýdek-Místek
IČ: 27768783