Banner

Karviná

Karviná je statutární město v Moravskoslezském kraji, je universitním, turistickým, lázeňským a ekonomickým centrem česko-polské aglomerace s více jak 400 000 obyvateli a největším městem na řece Olši. Přímo v Karviné dnes žije přibližně 53 tisíc obyvatel.

Karviná je i historické město dříve nazývané "Fryštát". Ve městě se nachází historické centrum s Fryštátským zámkem. Karviná je rovněž moderním městem, ve kterém se nachází veškerá občanská vybavenost, jako například, 21 mateřských školek, 13 základních škol, 1 vysoká škola, dvě nemocnice, golfové hřiště, lázně a několik nákupních center.  Vzhledem k tomu, že se Karviná v současnosti potýká se špatnou pověstí, která, ale vůbec neodpovídá realitě, připravilo město hned dva velké projekty, které se budou realizovat současně.

Prvním projektem je program nazvaný "Karviná všemi deseti" Plán počítá s minimálně 10 projekty, které se uskuteční v horizontu 10 let a zásadně změní klíčové ukazatele jako úbytek obyvatel, zaměstnanost, chuť ve městě bydlet a podnikat. Cílem je proinvestovat 10 miliard, které budou zacíleny na projekty zaměřené na rozvoj města. Více o projektu se dozvíte v reportáži televize Polar zde.

Druhým neméně důležitým projektem je program "Žij v Karviné". Cílem tohoto programu je prezentovat Karvinou jako dobré místo pro život. Více o projektu se dozvíte v reportáži televize Polar zde.

Karviná má dle našeho názoru velký potenciál růstu a proto pevně věříme, že investice do nájemního bydlení v Karviné se vyplatí a proto INVESTUJTE S NÁMI. 

Fakturační údaje

RENT & REAL Finance s.r.o.
8. pěšího pluku 2380
738 01  Frýdek-Místek
IČ: 27768783