V době krize investujte do nájemního bytu.

Investice do nájemního bydlení Vám ochrání úspory před krizí, inflací, daněmi a zároveň to bude Vaše pojistka proti neočekávaným událostem.

Jak ochránit úspory před krizí?

Vážení investoři, dříve než se pokusím zodpovědět na otázku jak ochránit v době krize Vaše úspory, tak si dovolím položit jinou otázku a to proti čemu chcete své úspory ochránit?

Chcete své úspory ochránit před vysokou inflací, která již nyní převyšuje 3%?

Chcete své úspory ochránit před vysokým zdaněním, které nepochybně dříve nebo později na nás všechny dopadne?

Chcete své úspory ochránit před ztrátou hodnoty způsobenou propadem ekonomiky?

Pokud jste si na některou z výše položených otázek odpověděli ano, pak mám pro Vás řešení. Tím řešením je uložení úspor do investičních bytů.

Investiční byt jako ochrana úspor před inflací

Otázka zda současná krize způsobí či nezpůsobí inflaci, zda dojde či nedojde k znehodnocení peněz dnes trápí nejednoho ekonoma. Pravdou je, že nikdo neví jak to dopadne. Krize může, ale taky nemusí mít za následek inflaci. Pokud nechcete čekat jak to dopadne, pak mám pro Vás následující řešení.

Investujte své úspory do některého z investičních bytů od společnosti RENT & REAL Finance s.r.o.. Každý z těchto investičních bytů Vám vydělá mnohem více, než činí inflace. Například dvoupokojový byt Březová 616 vám bude každý měsíc vydělávat 4.150 Kč měsíčně čistého.

Investiční byt jako ochrana před zdaněním úspor

Současná krize bude mít za následek obrovský rozpočtový schodek, ze začátku se hovořilo o 100 miliardách, později o 200 miliardách, kolik to nakonec bude nikdo neví, ale jedno je jisté, stát ty peníze v budoucnu bude potřebovat vybrat na daních. Pokud nechcete, aby Vám stát zdanil Vaše úspory pak investice do investičních bytů od společnosti RENT & REAL Finance s.r.o.. by mohlo být tím správným řešením právě pro vás.

Investice do investičních bytů od společnosti RENT & REAL Finance s.r.o., Vám Vaše úspory před zdaněním ochrání, protože se jedná o byty družstevní. Družstevní byt na rozdíl od bytu v osobním vlastnictví nepodléhá  dani z nabytí nemovitosti ani dani z nemovitosti. Díky tomu ušetříte desítky tisíc korun, které by jste jinak byli nuceni zaplatit státu na daních.

Investiční byt jako bezpečné úložiště úspor

V době krize miliony investorů po celém světě přesouvají své investice do bezpečných investičních produktů, jako jsou právě investiční byty nebo zlato. To má za následek, že investiční byty si i v době krize uchovávají svou hodnotu.

Uvažujete-li o uložení svých úspor do investičního bytu, pak Vám doporučuji pořídit si investiční byt v lokalitě Karviná, kde je možné si koupit 5 investičních bytů za cenu jednoho bytu v Praze. Lokalita Karviná je v současnosti pro investory zajímává nejen nízkou cenou investičních bytů, ale hlavně potenciálem růstu hodnoty investičních bytů, protože se v Karviné v nejbližší době bude stavět velká průmyslová zóna.

Investiční byt jako pojistka proti neočekávaným událostem

Na závěr bych rád zmínil ještě jeden neméně důležitý důvod, proč by jste si měli pořídit minimálně jeden investiční byt. Tím důvodem je, že Vám investiční byt i v době krize zajistí pravidelný příjem, na který se můžete spolehnout. V době krize můžete přijít o práci, můžete zkrachovat, ale Váš byt Vám bude stále vydělávat a to se vyplatí :-).

Petr Poncza

Fakturační údaje

RENT & REAL Finance s.r.o.
8. pěšího pluku 2380
738 01  Frýdek-Místek
IČ: 27768783