Investiční byty – pro děti i klidné stáří

Investice do nemovitostí jsou jedny z nejbezpečnějších. Ceny nemovitostí dlouhodobě rostou, navíc se nemovitosti dají využívat jak k pronájmu, tak i k vlastnímu bydlení. Jediným problémem je skutečnost, že se o nemovitosti musíte starat. Existují však firmy, které nabízejí k prodeji investiční byty, o které se budou dále samy starat. Vy berete jen výnos v podobě nájmu.

Taková správa bytů zahrnuje komplet vše od shánění vhodných nájemníků, uzavírání nájemních smluv, vyúčtování služeb, výběr nájemného, zajištění oprav a údržby i pravidelnou kontrolu nemovitosti. Je to tedy absolutně bezstarostná investice, o kterou má zájem stále více lidí.

Pro budoucnost dětí

Častým motivem investorů je zabezpečení dětí. Z pravidelného měsíčního příjmu, který byt přináší, mohou lidé financovat například vzdělávání svých dětí. Navíc až děti dorostou, mohou se do bytu samy přestěhovat. Tím mají alespoň dočasně vyřešeno i své první vlastní bydlení bez nutnosti platit drahý nájem. Až si najdou bydlení podle svých představ, můžete byt dále pronajímat.

Bezpečná investice

Další skupinou investorů jsou lidé, kteří z různých důvodů prodali svou nemovitost nebo jiným způsobem přišli k větším penězům. Pro ně je nákup investičních bytů možností, jak výnosně a bezpečně investovat. Navíc získají pravidelný měsíční příjem, který se hodí obzvláště na stáří jako přilepšení k důchodu.

Společnost RENT & REAL Finance s.r.o. cíleně vybírá takové byty, které je možno pořídit za příznivou cenu, ale zároveň leží v místě, kde je možno vybírat vyšší nájem. Kromě toho, že vám tak nabízí investiční byty ke koupi, zajistí také kompletní správu bytů, takže bude o vaši investici postaráno a vy s novým bytem nebudete mít opravdu žádné starosti.

U obou případů platí, že se nechtějí o tyto nemovitosti starat a jsou rádi za správu bytů, kterou nabízíme.

Fakturační údaje

RENT & REAL Finance s.r.o.
8. pěšího pluku 2380
738 01  Frýdek-Místek
IČ: 27768783