O nás

Jsme realitní společnost, která působí v Moravskoslezském kraji už více než 10 let. Máme nemovitosti v Karviné, ve Frýdku-Místku, v Třinci, v Havířově, v Novém Jičíně i jinde v okolí. Specializujeme se na investiční byty, vyhledáváme lokality, kde se dají byty koupit relativně levně, ale dané oblasti mají potenciál růstu. To znamená, že zájem o bydlení a tím pádem i nájmy zde budou růst. Tím porostou i vaše výnosy.

Mezi naše priority patří profesionalita, férový přístup, otevřená komunikace i flexibilita. Vyjdeme vám maximálně vstříc, upřímně poradíme. Můžete se na nás spolehnout!

Proč Karviná

Karviná je v současné době přesně tím místem, kde lze koupit relativně levné byty, jejichž cena poroste. Z investičního hlediska jde o skvělý poměr cena - výkon. V Karviné se otevírá nová továrna na výrobu autobaterií, mladí lidé nakupují vlastní bydlení a město Karviná je pro bydlení stále atraktivnější. Dá se očekávat, že zde budou ve střednědobém časovém horizontu růst ceny nemovitostí. Máte tak šanci koupit investiční byt a nechat jej vydělávat. Více o Karviné se dočtete zde.