Naše služby

Prodáváme byty v lokalitách, kde vidíme potenciál, a kde očekáváme dlouhodobě rostoucí výnosy pro vás jako investory. O byt a jeho nájem se vám můžeme starat my nebo se o správu bytu budete starat sami.

Najdeme vám byt na míru

Nevybrali jste si z nabízených bytů? Chcete investovat více nebo méně? Najdeme vám v dané lokalitě byt podle vašich představ.

Prodej bytů i s nájemníky

Kupte od nás byt i s nájemníkem. Byt vám bude každý měsíc vynášet jasně danou částku. Navíc vám můžeme zajistit i komplexní správu bytu.

Vyhledávání slušných nájemníků 

Zajistíme, aby byl váš byt vždy obsazen. V nájemních smlouvách je vždy 3 měsíční výpovědní doba, díky níž máme dost času na zajištění nového nájemníka.

Uzavření nájemní smlouvy

Naše nájemní a podnájemní smlouvy jsou zpracovány zkušenou advokátní kanceláří. Nájemní smlouvu uzavřeme v zastoupení za vás, čímž ušetříme váš čas.

Vyúčtování služeb

Každoroční vyúčtování nákladů na služby (voda, elektřina, plyn) rozúčtujeme mezi nájemníky. Případné nedoplatky následně vymáháme.

Komunikaci s nájemníky

Vaši nájemníci budou komunikovat výhradně s námi, pokud si to budete přát. Nemusíte nic řešit. Zajistíme i příjem a zpracování vaší pošty spojené s bytem.

Zajištění oprav a údržby

V případě havárie se ihned spojíme se servisní firmou a zajistíme tak veškeré nutné opravy a povinnou údržbu bytu. Rozumně a efektivně.

Předávání a přebírání bytu

Převezmeme váš byt od končících nájemníků a předáme jej novým nájemníkům. Vše načasujeme tak, že nepřijdete o jedinou měsíční splátku.

Výběr nájemného včetně upomínek

Každý měsíc budeme vybírat nájemné. Zajistíme, aby nájemníci platili včas, případně budeme peníze účinně vymáhat.

Kontrolu stavu nemovitosti

Každý rok osobně zkontrolujeme stav vašeho bytu a předáme vám informace o jeho stavu. V případě problémů je budeme obratem řešit.